.

BAXINIER Девојки Бела Cheerleading Танц Чевли Спортски Тренинг во Тенис Дише Младинска Конкуренција Навиваат Патики

BAXINIER Девојки Бела Cheerleading Танц Чевли Спортски Тренинг во Тенис Дише Младинска Конкуренција Навиваат

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Кога тие имаат Физички Класа, вашите деца можат да земете пренослив чевли се оди на училиште.Овие лесни навиваат-водечки чевли погодни за што навиваат-води, танцување, џогирање,трчање, пешачење, тенис, одбојка, акробации, гимнастика, фитнес, аеробик, одмор,итн.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Бидете сигурни дека купени е врз основа на нашата "Опис на Производот" големина на табелата.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Whorl структура зголемува триењето помеѓу единствена и земјата, да се спречи вашата девојка од испаѓање.И пета завиткани дизајн ќе се вклопи добро со лак обликот на нозете.

Главните својства