.

Итни Радио Сончевата Страна Чудак AM/FM NOAA Времето Радио за Домаќинство и Отворено со LED Светилка, Читање Светилка, СОС Аларм и 2000mAh Моќ Банка за iPhone/паметен Телефон, Бе

Итни Радио Сончевата Страна Чудак AM/FM NOAA Времето Радио за Домаќинство и Отворено со LED Светилка, Читање

DEN 791.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Голем Капацитет за Итни случаи Радио】 : итен светло емитува специјално дизајниран да се справат со различни итни случаи.Тоа што има вграден-во 2000 m Ah батерија, која може да обезбеди до 8 часа на осветлување или 3-5 часа на радио време.И обезбедување на итните моќ да било мали таблет или телефон. 【Итни Времето Емитува】 : Со стигнале антена, има постабилен сигнал.Целосен опфат на што СУМ, FM и NOAA времето канали за забава, спортски, talk-се покажува, кршење на вести во светот, а 24/7 во реално време, временска прогноза (САД и Канада САМО). 【Мултифункционален Времето Радио светло】 : Преносни чудак радиото може да се користи LED Светилка, Читање Светилка, СОС Аларм и Моќ Банка, може да биде со вас за кампување, backpacking, планинарење или било какви други активности на отворено. 【Во затворени простории или на Отворено Соларни Радио】 : Направен од силна премиум влијание-отпорни и водоотпорен АБС материјал, погоден за и во затворени простории или на отворено активности, Јаки, слаби, СОС трепка 3 затемнување режими, побара помош во случај да имате итен или ако сакате да ги предупредат некого. 【4 Батерија Начини Преносни Радио】 : Рака чудак, соларни полнење, Микро USB кабел, и 3 AAA батерии(не се вклучени).Кога радиото е исклучен, можете да кратко притиснете го копчето за гласност, јасно може да се види актуелната власт.Боја : Бела.

Главните својства