.

TACFUN 2 ПАРЧИЊА Рамен ВРВОТ Половина 1/2 ИНЧИ Мини Столб Блок Планината 3 Слот Picatinny Железнички

TACFUN 2 ПАРЧИЊА Рамен ВРВОТ Половина 1/2 ИНЧИ Мини Столб Блок Планината 3 Слот Picatinny Железнички

DEN 261.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Највисок квалитет на одбраната.Алуминиум Легура Изградба и многу цврсти гради.Дизајниран за подигање домет, знаменитости, рефлектори, итн.Прилог и обезбедување е направено од страна на две ален копче на чело завртки кои, исто така, обезбеди тоа на планината и да го запре своето движење напред и назад.Одговара на било weaver/picatinny железница.Сите Мат Црн финиш.Должина : 1.3" Height : 1/2" (од центарот на прстен на дното).

Главните својства