.

MecArmy EI2 Титаниум EDC Keychain Уво Трансферот, Ултра-Лесни ушната маст Отстранување Уво Здравствена Заштита Алатка за Повикување Прстен средства за Чистење Curette Earpick (Тита?

MecArmy EI2 Титаниум EDC Keychain Уво Трансферот, Ултра-Лесни ушната маст Отстранување Уво Здравствена Заштита

DEN 381.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ】увото лажици во уво за чистење комплет се изработени од Титаниум со G10 карбонски влакна плочи, трајни, рѓа-доказ и лесно да се чисти.Секојдневна употреба на ушната маст за чистење алатки е безбеден за вас и вашите семејства.На рационализација на outlook дизајн го прави тоа таписерии и елегантен. 【FFICIENT УВО ЧИСТЕЊЕ АЛАТКАТА】Различни од памук брисеви кои понатаму можат да им помогнам на восок во увото, заштита од гребење во облик на ушната маст смена алатки за да може ефективно да се отстрани израстоци ушната маст.Овие се професионални алатки за да се грижат за вашите уши. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 Целосно полиран алатки со мазна и заоблени површината, сите за да се спречи било иритација или гребење и бидете сигурни дека можете да масажа на ушниот канал и олеснување на чешање време за чистење.На рачки на уво изберете алатки се дизајнирани за да не се лизга зафат. 【УПОТРЕБА И ЛЕСНО да се ЧИСТИ】 Можете да го користите мала четка која доаѓа со за чистење на остатоци, пред и по употреба.Исплакнете на собирачи исклучување темелно со сапун и вода пред и после користење, а потоа ги стерилизирате со триење на алкохол. 【ПО ПРОДАЖБА】 Ако сте незадоволни со оваа точка од која било причина, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние веднаш ќе го реши вашиот проблем за вас.Боја : Титаниум.

Главните својства