.

Вбризгување На Гориво Гас Тело

Вбризгување На Гориво Гас Тело

DEN 3480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сина Редеа Електроника е премиерот професионални Remanufactured Електроника бренд во автомобилски резервни денес.Сина Редеа Електроника води на начин и во напредни автомобилската технологија со повеќе од 10.000 производи за комплетно возило покриеност.БФБ е Нов Гас Тела се едни тестирани за сите критични функции, вклучувајќи го и времето за одговор и протокот на воздух во повеќе поени, да се обезбеди оптимален гориво-воздух сооднос.Изработени од високо квалитетни материјали за успешно да се спротивстави на штети од екстремни под хауба температури и фактори на животната средина.Ние ги користиме автоматски компјутеризиран тест опрема за испитување на моторни и гас позиција сензор за да се обезбеди функционалност и сигурност.Сите делови се потврдуваат за во автомобил одговара, форма и функција.Оваа 100% нови електронски гас тело натпревари на оригинална опрема дел за одговара и перформанси; Нови Гас Тело w/ 100% нови алуминиумски случај, не remanufactured, за сигурноста и без основни наплата; Овој plug-and-play замена гас тело карактеристики enhanced внатрешните компоненти за да се спречи идните неуспеси.

Главните својства