.

Surrui Водат Отоманската Покрие Slipcovers Правоаголник Жакард Footstool Нога Столче Покрие Slipcover Правоаголник за Османлиите #14 Една Големина

Surrui Водат Отоманската Покрие Slipcovers Правоаголник Жакард Footstool Нога Столче Покрие Slipcover Правоаголник

DEN 1490.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Soft & Трајни Нашата отоманската slipcovers правоаголник е изработен од полиестер и spandex ткаенини, еластична, мека, кожата-пријателски, не е лесно да се носат, и издржливи. ????Големина Информации Еластични опсег : должина е 20-29inches, ширината е 13-20inches, а висината е 10-12inches. ????Целосна Покрие Нашата отоманската покрие правоаголник е еластична рабови, кој може да се покријат footstool stably без лизгање, давајќи им на вашите footstool сеопфатна заштита. ????Исклучителна Стилови-Нашите footstool опфаќа правоаголник се на различни стилови, стилски и елегантен, ги красат вашата footstool добро, и лесно се вклопуваат во вашиот дом со стил. ????Лесно да се Чисти Нашата отоманската покрие правоаголник машина се перат.Боја : #14.

Главните својства