.

JASAMBAC Женска Лак Вратоврска Долг Ракав Блуза Разлика Шарени Кошули Канцеларија Блузи

JASAMBAC Женска Лак Вратоврска Долг Ракав Блуза Разлика Шарени Кошули Канцеларија Блузи

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Контраст боја обврзувачки.Овој класичен блуза е погодна за Лето, на Пролет и Есен.Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex.Прави да изгледа повеќе елегантен и стилски. 【Материјал】 : 95%Полиестер+5%Spandex.Оваа блуза ќе ви направи шармантен и flatterring!.Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex.Овој елегантен тај-лак и фенер долги ракави ве направи посебно во канцеларија.Рака Мие Само.

Главните својства