.

EODNSOFN Дрво Јога Мат Круг Јога мат И 60см Мат (Боја : А, Димензии : Дијаметар-60cm)

EODNSOFN Дрво Јога Мат Круг Јога мат И 60см Мат (Боја : А, Димензии : Дијаметар-60cm)

DEN 11234.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Нема flaking, не се протега, или се распаѓа со нашата целосна големина на јога душеци.Одлични Перформанси : перница база обезбедува удобност при обезбедување на здрав, основани се чувствуваат да се задржи стабилен и поддржани во секоја поза.Двоен слој и nonslip текстура : за додаде влечење и безбедност.Заштита на колената, лактите, колковите и назад и да се обезбеди подот врска се потребни за ефективно извршување во многу јога пози.Високата густина на материјалот нуди одлична изолација и помага блок студ и влага од теренот, па тоа може да биде многу лесно да се користи на отворено.Ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Нема flaking, не се протега, или се распаѓа со нашата целосна големина на јога душеци.Одлични Перформанси : перница база обезбедува удобност при обезбедување на здрав, основани се чувствуваат да се задржи стабилен и поддржани во секоја поза.Двоен слој и nonslip текстура : за додаде влечење и безбедност.Заштита на колената, лактите, колковите и назад и да се обезбеди подот врска се потребни за ефективно извршување во многу јога пози.Високата густина на материјалот нуди одлична изолација и помага блок студ и влага од теренот, па тоа може да биде многу лесно да се користи на отворено.Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1*Јога mat Gym, мора да се има ставка за семејството.

Главните својства