.

доби Јужна Дакота? - Мажите Soft & Удобно Beanie Шапка Капа

доби Јужна Дакота? - Мажите Soft & Удобно Beanie Шапка Капа

DEN 597.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.ДЕТАЛИ за КВАЛИТЕТ - Ова квалитет beanie изгледа и се чувствува одлично.Има руно лагер да се задржи главата супер toasty.Тоа карактеристики популарната поврзана капа на стилот и една големина одговара на сите големината.Боите поп и се многу различни.НА SOFTEST ТКАЕНИНА - Создадена со 100% акрил и 100% полиестер руно поставата оваа капа е супер удобно и мека.Внатрешноста на шапка е мека руно и да не го оставиме тоа досадни нервозни чувство дека некои beanies имаат.Со една големина одговара на сите големината на нашата класичен beanie и низок профил, изгледа, можете да го добиете најдоброто чувство дека е сит и пријатно.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ВЕЗ - Ние ги користиме врвот на линијата дигитални везови процес да се применува на сликата дизајн на оваа beanie.Квалитетот крои и одличен изглед коло од оваа голема beanie.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО - да Даде голем дар на некој од вашата листа за Божиќ, денот на Таткото, на Мајката ден, Родендени, Денот на Вљубените, Велигден, или било давање на подарок празник.Тоа може да се направи одличен подарок за шеф, секретар, сосед, диплома или bachelorette партии, корпоративни настани, или друга група собири.Нашите врвот на линијата квалитет beanie иам дизајн на сликата е сигурно да се претвори глави, како ќе одиме страна.Уживајте во неговата убаво меко и удобно се чувствуваат како да направите вашата изјава.

Главните својства