.

6 Парчиња Лицето Маска Шамија со Уво Циклуси Мраз Свила УВ Заштита Вратот Gaiter Headwear Balaclava за Мажи Жени

6 Парчиња Лицето Маска Шамија со Уво Циклуси Мраз Свила УВ Заштита Вратот Gaiter Headwear Balaclava за Мажи

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мраз Свила.Удобно да се носат : овие летни лице опфаќа се направени од мраз свила материјал, тенка и дише ткаенина со добра еластичност, влажност-wicking текстура трансфери топлина и влажност, на оддалеченост од вашето тело и надвор од bandana, одржување сте кул и удобно, брз-сува ткаенина овозможува на вашето лице маска шамија сува во минути, мазна и мека tactility никогаш не ја иритираат вашата нежна кожа, може да ви послужи долг рок.Лесно да натпревар : овие УВ заштита вратот gaiters доаѓаат со различни бои, различни класични бои и се даде повеќе избори за да го одберете и натпревар, лесно се совпаѓаат со било облека и стил во вашата гардероба, додавајќи дополнителни шарм.Различни носи методи : на дише bandana можат да се применат како на вратот gaiter, лицето маска, headscarf, headband, аспиратор, bandana, balaclava или дури и wristband, различни носи методи за да ги задоволат вашите различни барања во секојдневниот живот, ги носат за да се заштити вашето лице од добивање изгорени од сонцето и да ја задржите вашиот носот и устата чисти од ветрот и нечистотија.Од суштинско значење отворено додаток : овие УВ заштита вратот gaiters се погодни за многу активности на отворено, како што се трчање, возење велосипед, риболов, возење, голф, џогирање, планинарење, пешачење, кампување, возење и повеќе, па се заштити вашето лице од груби летото времето, да бидете кул и дише, целосно да уживаат во овој летен одмор.Износот на пакет : можете да добиете 6 дела од лето лице опфаќа во различни бои, богата боја селекции и доволни количини за задоволување на вашите дневни носи и менувањето на потребите, исто така, убаво да се сподели со вашето семејство и пријатели. 6 Парчиња лицето маска шамија со уво циклуси мраз свила УВ заштита вратот gaiter headwear balaclava за мажи жени Карактеристики : Анти-доказ дизајн : На дише bandana headwear карактеристики виси јамка дизајн на двете страни на уво дел, можете лесно да се откажам еластична циклус на вашите уши, умерена стегање да ви одговара, не е лесно да се лизга или падне, кога прават отворено спортови или активности.Добра на лицето заштита : Можете да го носат ова лето лицето маска за да се заштити вашето лице се изгори од директна сончева светлина, исто така, ги задржи вашите носот и устата чисти и свежи, па се заштитите од сонцето, ветерот и прашина, ви донесе удобно носење искуство.Карактеристики : Материјал : ice свила Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики прикажани Пакување вклучува : 6 x Лицето маска scarfs Забелешка : ве Молиме овозможи мали грешки предизвикани од прирачник за мерење.

Главните својства