.

QianZhiHe,ПРОЦЕСОРОТ Возен Стојат,Мобилен КОМПЈУТЕР со Носителот Заклучување Рициново Тркала,Прилагодлив Ширина & Должина Универзален Компјутер Кула Носителот Колич?

QianZhiHe,ПРОЦЕСОРОТ Возен Стојат,Мобилен КОМПЈУТЕР со Носителот Заклучување Рициново Тркала,Прилагодлив Ширина

DEN 503.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Прилагодлива Големина】Нашите ПРОЦЕСОРОТ носителот има прилагодлива должина опсег на 18.54-21 инчи, и прилагодливи ширина на опсег од 9-14.9 инчи, кои можат да се сместат на повеќето компјутери на пазарот. 【Здрав Материјал】ПРОЦЕСОРОТ застане е направен од здрав нерѓосувачки челик материјал и издржливи АБС материјал, со силна носивоста и стабилна структура, која може да се заштити компјутерот добро. 【Лесно да се Движите】ПРОЦЕСОРОТ застане е опремен со 4 casters и 2 тркала со сопирачки,Со прилагодливост е лесно доволно со заклучување табови.На casters заклучување давање добра стабилност. 【Дисипација на топлина И Влага Доказ】на компјутерот На носителот може да се заштити вашиот процесор далеку од влажни кат, прашина и нечистотија.и Подигање на вашиот компјутер, исто така, се зголемува вентилација за подобрување на ладење. 【По продажба на Услуги】Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со сигурен квалитет на производите и најдобро корисничко искуство.Ако имате какви било прашања или предлози за овој производ, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Боја : Црна.

Главните својства