.

4Pcs Агол Врски Топката Заеднички Комплет, со Пролетта Клип Прашина Печат КС DIN 71802 Опрема Врски Замени M10 (LH)

4Pcs Агол Врски Топката Заеднички Комплет, со Пролетта Клип Прашина Печат КС DIN 71802 Опрема Врски Замени M10

DEN 2400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Широко се Користи] : Одговара за гас пролет, хоризонтално шарки врата, душекот кревет, билборд, ковчегот, крошна, итн.Додатоци се користат во автомобилската, индустријата, DIY мебел, итн. [Ротација Агол] : Со пролет челик клип, се фати верзија е 15 степен на безбедност. [Прашина-Доказ Дизајн] : Со гума прашина печат, кој се користи за заштита на топката точка. [Висок Квалитет] : Таа е наменета за висок капацитет, сила и цврстина.Лесно да се соберат и расклопување. [Забелешка] : ве Молиме потврдете го спецификите пред да купите.Не користете го во влажна околина, или во водата за да се избегне рѓа.Објектот Описи : -[Широко се Користи] : Одговара за гас пролет, хоризонтално шарки врата, душекот кревет, билборд, ковчегот, крошна, итн.Додатоци се користат во автомобилската, индустријата, DIY мебел, итн.-[Ротација Агол] : Со пролет челик клип, се фати верзија е 15 степен за безбедност.-[Прашина-Доказ Дизајн] : Со гума прашина печат, кој се користи за заштита на топката точка.-[Висок Квалитет] : Таа е наменета за висок капацитет, сила и цврстина.Лесно да се соберат и расклопување.-[Забелешка] : ве Молиме потврдете го спецификите пред да купите.Не користете го во влажна околина, или во водата за да се избегне рѓа.Пакет : 4x Аглеста Топката & Заеднички Приклучок за Полнење со Нут(LH M10)Точка Спецификации : Тип : Топката & Грло Joint Material : Поцинкуван Steel Feature : CS DIN 71802 Тема : M10(LH) MPN : [AUTO ПОПОЛНИ EAN].

Главните својства