.

Суичери за Жените Долг Ракав Екипажот Вратот Обична Мода Обичните Блузи

Суичери за Жените Долг Ракав Екипажот Вратот Обична Мода Обичните Блузи

DEN 530.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Rayon.Материјал : 65% полиестер, 35%Rayon, мек лесен, удобен и лесен за носење.Карактеристики : женска солидна боја суичери pullover карактеристики со долги ракави, crewneck, преголеми, обичен боја, slouchy кошула.Нашите лесна женска секојдневен sweatshirt те прави додворувања во оваа есен и зима.Повод : Ова преголеми графички кошули за жени сакаат за дома, секој ден, на училиште, дневна, работа, датум, секојдневен, outtings, канцеларија, за сите прилики.Лесно да се спарите со фармерки, skniny leggings и било кој тип на палта да се задржи топло и удобно, погоден за модерните жени од сите возрасти.Големина : ве Молиме погледнете ги нашите мерења во Опис на Производот пред да нарачате.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Ткаенина:90%полиестер 10%Spandex, Тоа е лесна, лабава, еластичен, меки и удобни ткаенина.На лесни блузи и лабава ткаенина блуза е совршено за работа, и исто така можете да го носите за секојдневно.Ова е уникатно дизајниран блуза.Класичен Crewneck/Круг Вратот Суичери, Лабава Одговара Туника Блузи.Едноставен Маици е Обичните Шик и Никогаш не се застарени.Го спарите со фармерки, leggings, шорцеви, тесни фармерки, сите бои беа лесно да се облекуваат.Суштински за секој моден жена или девојка.Одлично да се носат секојдневно, се случува надвор, забава, работа, повик носат, шопинг, саем, коктел, клуб.Одговара за сите сезони.Предмет тип : Основни Солидна Pullover Sweatshirt.Лесно да се создаде стилски улица стил, се задржи топло, додека задржување на чувство на exquisiteness.Повик за мода pullover - Цврсти Sweatshirt прави да уживате во удобноста на се опкружени со топлина, кои ви даваат неверојатна носи искуство.Прашање : Колку време е потребно за да се дојде?Нема превозот датум.Одговор : Пратката дојде со 2 ден за испорака опција.Прашање : Im 59" и 148 фунти.Она што големината треба да се обидете ?.Одговор : Ако сакате тоа да се вклопи како слики, јас би рекол голем.Добив средни и Im 56" и тоа не слезе што се однесува на моделите.Прашање : Дали тоа се намали по миење?.Одговор : јас му ја фрли кошулата во фен и тоа не го соберете.

Главните својства