.

Џеф Данам - Валтер е Затвори Пеколот До (и се Јаде Тоа!) Топла Сос | Habanero и Лук (5 fl мл)

Џеф Данам - Валтер е Затвори Пеколот До (и се Јаде Тоа!) Топла Сос | Habanero и Лук (5 fl мл)

DEN 1248.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Валтер е Затвори Пеколот До (и се јаде тоа!) топла сос е вкусна удар во устата што едноставно нема да биде во можност да се добие доволно на.Habanero и лукот додадете вкус на оваа зачинета лекување дека никогаш нема да ве остават кисел!.ВКУС : Валтер е топло сос има убаво habanero и лук вкус.Тоа е одлична замена за вашата моментална топла сос.КАКО ТОПЛО Е ТОА?Ние не се случува да лажат, ова е прилично жешки работи!Но не е толку топла што не може да го додадете во вашата омилена храна за малку повеќе удар.КОРИСТИ : Можете да го користите на било што, но ние препорачуваме крилја, хамбургери, промешајте фрај, и чили.Ги споделите со нас она што вашите омилени се!.СЛУЖБЕН ЏЕФ ДАНАМ СТОКА : Данам има изградено забава империја над години нон-стоп туринг и перформанси иновации.Собери и споделување на стока од вашиот омилен стенд-ап skits, се покажува, и тури!.Вкус Име : Валтер е Затвори Пеколот До (и го Јадат!).

Главните својства