.

HUWOO Безжична Врата за Домашна Канцеларија Водоотпорен Вратата Бел со 7 Боја Флеш LED Светло 36 Тонови на ѕвонење 4 Нивоата на Јачината на звукот Работењето на 1000 Метри 2

HUWOO Безжична Врата за Домашна Канцеларија Водоотпорен Вратата Бел со 7 Боја Флеш LED Светло 36 Тонови на ѕвонење

DEN 839.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

♬【Безжична Врата со Допир на Копче】Висока чувствителност на допир копчиња, не треба да притиснете тешко.Тоа ќе се прикаже сина LED светло кога тоа е допрено.Пријателски за стари лица/деца/пациент со немоќна раце. ♬【Погоден за Слушно Оштетени 】Кога на вратата прстени, примачот ќе се прикаже 7 бои на ВОДЕНА трепкачки светла.тоа може да се обезбеди светлина потсетници за луѓе со оштетен слух, избегне недостига секој повик. ♬【Повеќе Тонови на ѕвонење/Волумен Options】вратата бел измамник безжична има 36 мелодии и 4 прилагодливи волумен (silent-ниско-среден-висок).Максималниот волумен е 110 d B, што е доволно за стари лица да се слушне. ♬【Долги Контрола】работниот опсег во отворена зона е до 1000 метри, кој може да се осигура дека ќе го слушнете бел и ја отвори вратата во време, многу погодна за дом/канцеларија употреба. ♬【Едноставна Инсталација】Само приклучете примачот во штекер, инсталирајте врата предавателот на ѕидот или она што го сакате преку двострано лента или завртки.

Главните својства