.

Целосно Бамбус Парче Живот Северна Дакота Држава Служат и Сечење Одбор, 11 x 8.75

Целосно Бамбус Парче Живот Северна Дакота Држава Служат и Сечење Одбор, 11 x 8.75

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Имам арома парче на Мир Градина Држава со ова убаво направена од бамбус сечење одбор која има врежани уметнички дела се истакнуваат top градови и атракции во Северна Дакота.Има многу прекрасни глетки и места во државата— од Големиот Предници да Бизмарк, Фарго да Williston, Ѓаволи Езерото да Езеро Sakakawea и многу повеќе.Голем разговор парче кога се користи како служат одбор; флип на одборот со текот на празно страна да се користи како висок квалитет, нож-friendly бамбус сечење одбор.Го прави одличен подарок за секој кој сака Северна Дакота; совршен за родендени, housewarmings, свадби или било повод празникот.Додадете некои еко-пријателски стил на вашата кујна со Moso бамбус— неверојатно издржлив материјал и обновливите ресурси кои regrows брзо по жетвата.

Главните својства