.

Dcralin Силикони Кутре Фидер со Брадавиците Милениче Само Хранење Уред за Мачиња, Puppies, Зајаци

Dcralin Силикони Кутре Фидер со Брадавиците Милениче Само Хранење Уред за Мачиња, Puppies, Зајаци

DEN 1103.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за puppies и мачиња за една недела стари и погоре,кутре брадавица внесувач е Направен од 100% храна жито силикони е побезбедно и побрзо од традиционалните игла хранење метод.Ако доењето мајки не се произведе доволно млеко за да се обезбеди дека puppies добие хранливи материи кои им се потребни,млеко задолжени за хранење телиња се многу соодветни за да им се обезбеди дополнителна помош.Таа има четири хранење млазници дека малите можат да suckle млеко од кои се дизајнирани да се чувствуваат како, иако тие се димовска од родител.На врвот на чувство за повеќе природни за млади животни исто така е полесно на тебе како вршител на должноста отколку да се има да шише храна или со игла се хранат новороденчињата, што ќе ви овозможи да се хранат до четири во исто време.Одлично за одгледувачи.На силиконски фидер тоа е перат.Се мијат по секое хранење и може да се користи.Тоа треба да се мијат и сушат пред чување.Имаше пред-направи дупка во брадавиците,Многу лесен за употреба.Боја : Розова.

Главните својства