.

Goyunwell Вртливата Клип 1 инчен Вртливата Затворач Криви Hummer Clasps 20pcs Gunmetal Вртливата Предизвика Клипови Snap Куки Овална Прстен Hummer Ноктот Clasps Клипови за Рака Торба Чанта

Goyunwell Вртливата Клип 1 инчен Вртливата Затворач Криви Hummer Clasps 20pcs Gunmetal Вртливата Предизвика

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【ВРТЛИВАТА КЛИПОВИ 1 ИНЧЕН КОЛИЧЕСТВО】криви hummer ноктот clasps околу 1.8" (45 mm) должина и 1"(25 mm) внатре ширина.Со 20 парчиња вртливата клип 1 инчен hummer clasps тешки 1 инчен clasps за чанта хардвер. 【1 ИНЧЕН ВРТЛИВАТА КУКА МАТЕРИЈАЛ】На hummer ноктот клипови се направени од метални легури,зглобот клип 1 инчен вртливата затворач нема да груб во спотови и gunmetal слој нема да се нанесе директно исклучување и криви hummer затворач трајни употреба.Зглобот snap куки лесно клип вашиот копчињата за вашата чанта или рака, торба, како и. 【1 ИНЧЕН ВРТЛИВАТА ЗАТВОРАЧ КВАЛИТЕТ】овална hummer затворач се Цврсти, со Чисти и мазни отворање glasp,на hummer ноктот се без дефекти,добро изградени,тешки,зглобот клип 1 инчен куки боја се убаво и слој нема да се нанесе директно исклучување лесно.На hummer clasps за lanyards се добра работа на изворите клип. 【CLASPS КЛИПОВИ ФУНКЦИЈА】криви hummer ноктот clasps со 360 степени способен вртливата hummer clasps ноктот за лесна употреба и можете да ги ротирате клипови која било насока.Зглобот snap куки во комбинација со овална прстен или слајд прстен се доста корисни за предиво опашка.Зглобот клип 1 инчен нема да биде свиткана построги нема да остане затворена. 【ВРТЛИВАТА КЛИП ПОВЕЌЕ намени】На clasps за lanyards јас инчен hummer тока може да се користи за чанта,кеси, куче јаки, ремени, чанта ремени,мачка hammocks, кутре harnesses,копче за синџири,tote кеси, lanyards итн.Секој keychain криви hummer clasps клипови дизајниран со клипот на вртливата кука и овална прстени за лесно прикачување и користење.Боја : Gunmetal | Големина : Криви Hummer Ноктот Clasps 1 инч.

Главните својства