.

Чиста Градина Не се Лизга Скалило Душеци со Влечење Контрола Контрола - Тешки Гума Одиш, Раскошен Дизајн За Внатрешна/Надворешна Употреба, Сет од 2 Црна Мат Влошки

Чиста Градина Не се Лизга Скалило Душеци со Влечење Контрола Контрола - Тешки Гума Одиш, Раскошен Дизајн За

DEN 432.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заштитете го вашиот скалите и дома - овој мат сет нуди заштита на целата година!тоа им помага да се намали носат на скалите со текот на времето, како и спречување на нечистотија и влага од следење во вашиот дом.Изградена минатата тешки-должност гума противи mildew, дамки, и исчезнува.Останува свитливи година.Гума дното значи нема потреба да се грижите за душеци дува далеку во правец.Едноставно Четка или цревото исклучува да се исчисти.Зголемување на домаќинство безбедност - додадете сила, влечење и да се обезбеди сигурна основа на вашиот опасни и потенцијално лизгава скалите, внатре или надвор!место на еден од овие чиста градина душеци на какви било чекори да се зголеми home безбедност и намалување на шансите за падне.Естетски дизајн - раскошен дизајн изгледа одлично на повеќето скали!вие не треба да се одлучи помеѓу стил и безбедноста со овој производ.Детали за производот - декоративни дизајн, црна.Димензии : 9.25" x 28.5" x 0.125".Опис на производот Дишат нов живот и нова влечење, во обична и лизгава по скалите, додека истовремено заштита од нив се носат со чиста градина nonslip скалило душеци.Овие црни раскошен не се лизга душеци се одлични за внатрешна и надворешна употреба!стави надвор од влезот во вашиот дом за да се спречи нечистотија и влага од следење во.Стави внатре за да додадете контрола на вашиот скалите во внатрешноста.Душеци се направени од гума материјал кој е изграден за да трае низ сите сезони и направени за минимално движење Еднаш душеци се сместени долу.За дополнителна безбедност, додадете двојно двострано лента на земјата страна на душеци!задоволство загарантирана - чиста градина е посветена на обезбедување на купувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на нашето целата линија на производи, кои ние се обезбеди со примена на ригорозна контрола на квалитетот на процесот.Answer : ___________________________ Note : ова е ексклузивен производ на чисто градина и само што не се лизга скалило упатуваа мат поставени од страна на чиста градина се гарантира да се genuineimportant : да се избегне купување на фалсификувани производи и трансакции со неовластено продавачи.се погледне за нашето лого на пакувањето за секој еден од нашите производи.Од Производителот Донесе нов живот во обичен чекори за да се заштитат од носат, спречување на нечистотија и влага од следење во.Openwork дизајн им овозможува на вода и валкано помине низ, обезбедува сигурни основа.Сите временски услови тешки-должност гума противи mildew, дамките и исчезнува, останува килограми во текот на годината, нема да се воодушеви.Четка или црево off.

Главните својства