.

ЦРН ДАБ, АРКАНЗАС / ЖИВЕАТ ВО РОЈАЛ АЛБЕРТ ХОЛ

ЦРН ДАБ, АРКАНЗАС / ЖИВЕАТ ВО РОЈАЛ АЛБЕРТ ХОЛ

DEN 1285.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот Диви луѓе Од Mountains Black Даб, Арканзас : Живеат во Ројал Алберт Хол е на високо-енергетски close-up од задниот дел на возилото-видете огледало на класичен рок кој има remastered и remixed настап во живо во Лондон е во Ројал Алберт Хол, со narrated вовед од пред човекот Џим Лепо давање на јужниот стил на проповед за вистината на "добар и зло" или "Бог и на ѓаволот," сепак сакате!Земете патување назад во времето со сувенири галерија на фотографии и означени настани во дигитално совлада DVD што вклучува 5.1 аудио опкружувачки звук.

Главните својства