.

Hotouch Женска Фланелен Боксери Plaid Кошули Се Тркалаат Долг Ракав Џебови Средината На Долгите Неформални Дечко Кошули

Hotouch Женска Фланелен Боксери Plaid Кошули Се Тркалаат Долг Ракав Џебови Средината На Долгите Неформални Дечко

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Рачно или во машина за миење, ниско ниво на железо ако е потребно.Прекумерно Лабава Секојдневен Plaid Кошула, plz изберете една големина надолу како и обично.Модел Информации : Висина : 175 CM /Биста : 82 CM /Половината : 62 CM /Хип : 92 CM /Тежина : 55 КГ, облечен големина Мали.Оваа Фланелен боксери Plaid Маица, Блуза карактеристики копчето до затворање, мека памучна фланелен боксери, и Удобно.Совршен За Одмор, работа, слободен, одмор или за секојдневно носење.Одлично за спарување со тесни панталони и leggings, на фланелен боксери plaid кошула за секоја елегантна жена или Девојка за Есен / Есен/ Зима.Супер мека и лесна високо квалитетни материјали.Дечко стил, Секојдневен лабава одговара.Пакет вклучуваат 1 Plaid Кошула.Ве молиме проверете ја големината информации во подолу опис на производот пред да го купите фланелен боксери маица, фустан !!!(Забелешка : Generic Големина на Табелата не е нашата големина).

Главните својства