.

Телефон Паричникот Држи На Држачот за Назад на Телефонот RFID Блокирање Водоотпорен Кожа RFID Паричникот Ракави за Мажи & Жени (Сива Дрво)

Телефон Паричникот Држи На Држачот за Назад на Телефонот RFID Блокирање Водоотпорен Кожа RFID Паричникот Ракави

DEN 189.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

RFID БЛОКИРАЊЕ на Телефонот Паричникот обезбедува заштитен штит од електронски кражба на идентитет за сигурност.Телефон Паричникот Држи На вклопува сите што ви треба за брзо посета на теретана или продавница : вашата возачка дозвола, кредитни & дебитна картичка, $20 сметка, итн.Високо квалитетен ВОДООТПОРЕН материјал безбедно сè држи во место, Не се Откажат, дури и кога се сврте наопаку.Универзална одговара наменета за i Phone, Samsung, или други мобилни телефони.Лесно и удобност,се држи на паричник на вашиот паметен телефон случај или на задната страна на вашиот мобилен телефон.Никаква Трага По Отстранувањето на Налепница.Смарт Картичка носителот случај за i Phone XS Max,XR,X 8 Плус 7 Плус 6s Плус Samsung Галакси S10 Плус S9 s8/S7/S6 Галакси Забелешка 9 8 5 LG G8 Г-7 G6 G5 V50,V40,V30 Nexus 6 Плус HTC М8 / EVO / Desire / Смисла, i Pod Touch , i Pad и повеќе.

Главните својства