.

NICECNC Задна Нога Кочница Кабел Компатибилен со Јамаха Blaster 200 YFS200 1988-2006 (Забелешка:НЕ се ВКЛОПУВААТ +4 продолжен главниот дел на задната суспензија)

NICECNC Задна Нога Кочница Кабел Компатибилен со Јамаха Blaster 200 YFS200 1988-2006 (Забелешка:НЕ се ВКЛОПУВААТ

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Замена за Јамаха Blaster 200 1988-2006 модели. ★ Оваа задна нога кочница кабел ќе одат од задната кочница педалата за caliper. ★ На blaster задна кочница кабел е за парк во главниот дел на задната суспензија.Ако имате продолжи главниот дел на задната суспензија, ќе ви треба подолго кабел. ★ Тоа ќе не за +4" продолжен главниот дел на задната суспензија. ★ Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно пред да го ставате ред, ви благодарам многу за вашето време~. ☞ Се применуваат за Fitment : Замена за Јамаха Blaster 200 1988-2006 модели.

Главните својства