.

AuldHome Дрвени Новогодишни Елки (Сет од 2, Потресени Бела); Tabletop рачно изработени Манго Дрво Дрвја со Правоаголна Основа за Одмор Дома Декор

AuldHome Дрвени Новогодишни Елки (Сет од 2, Потресени Бела); Tabletop рачно изработени Манго Дрво Дрвја со Правоаголна

DEN 1749.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

СЕТ ОД 2 : Примање на 2 страна направена од 3-димензионални манго дрво дрво статуи.МУЛТИ-УПОТРЕБА : Идеален за дома или канцеларија; tabletop централен, вклучена sideboard, полица оркестарот, декор, празничниот аранжман, или позадина.ГОЛЕМИНА на : Големи дрвото - 12.5 инчи x 5.5 инчи; 0.7 инчи дебела; Мала дрво - 10 инчи x 4 инчи; 0.7 инчи дебела; БОЈА : Потресени бела насликани манго дрво.ПРИМИТИВНИ СТИЛ : Народната уметност стил дограма во farmhouse ретро рустикален изглед.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Совршено прилагодени за посебни и празнична прилики како денот на Благодарноста, Божиќ, Празници, Housewarmings, Свадби, Родендени и повеќе.Ова рачно изработени манго дрво дрво figurine поставите има потресени бела завршница дека е совршен прилог на вашиот farmhouse оркестарот.Место тоа на полица, mantel или bookcase, или да го додадете во централен за екстра дека допир на земјата шарм.Користат како декорација за сезона и потоа ја напушти, тоа надвор година да се прикаже примитивен, природно чувство во вашиот дом или канцеларија.Овие дрвја изгледа совршено со Auld Home Калај Божиќ село куќи.

Главните својства