.

Aleene е Фузија Ткаенина Лепак, 2 Fl Мл - 3 Пак, Јасно

Aleene е Фузија Ткаенина Лепак, 2 Fl Мл - 3 Пак, Јасно

DEN 523.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нуди постојана врска меѓу ткаенини и други embellishments.Важи и суши јасно.Nontoxic и ниска мирис.Машина перат – останува флексибилни по перење!.Удобен чанта големина шише.Големина : 2 Fl Мл - 3 Пакет.

Главните својства