.

Жените Y2K E-Девојка Преголеми Sweatshirt Долг Ракав Печатени Zip До Качулка 90-тите години Гроздобер Браун Streetwear

Жените Y2K E-Девојка Преголеми Sweatshirt Долг Ракав Печатени Zip До Качулка 90-тите години Гроздобер Браун

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Ве молиме погледнете за "GAOKA" Продавница за купување, нема по-продажбата на услугата за другите!Ткаенини : Жените Y2 K стил качулка sweatshirt направен од висок квалитет на полиестер, тоа е мека, удобен за носење и кожата пријателски.Ве молиме изберете вистинската големина според големината на табелата ние обезбедуваме!.Дизајн:жените zip до качулка, преголеми zip до качулка, браун zip до качулка, zip до јакна, zip до качулка на жените, преголеми zip до качулка за жените, Женска браун качулка, y2k zip до качулка, браун качулка, браун качулка zip нагоре, Браун y2k јакна, y2k sweatshirt, y2k zip до качулка.Карактеристики : Гроздобер дуксери за жените, долг ракав, цврст боја преголеми качулка, браун zip до качулка, Патент Затворање, две џебови, Опуштено Одговара, 90-тите години мода y2k панк стил, естетски sweatshirt гроздобер, 90-тите години e-девојка streetwear.Одговара : Ова се жените Y2 K качулка sweatshirt совршено да се совпаѓаат со сечење на корсети, блузи, вест, фармерки, шорцеви, leggings, cami, маици, готски здолништа, спортски панталони, спортски чевли, патики.што ти стилски и шармантна.Прилики : 90-тите години E-Девојка за гроздобер zip до јакна тренерки е погоден за спорт, работи, секојдневно, училиште, датира, референци, патува, крајбрежје, одмор, надворешна, за работа, за клубот, секојдневен, дневна облека, ноќта, шопинг.и други прилики.Оваа дами долг ракав outwear е направен од висок квалитет на полиестер ткаенини за удобно рака чувство, на секојдневен стил на дизајн го прави полесно да се совпаѓаат со секојдневниот панталони.Specifications Material : Polyester Gender : Жени/Girls Pattern Дизајн : Слика, Number Style : Мода, Секојдневен Ракав Должина : Долги Sleeve Size Табелата : (cm/инчен)Големина Биста Рамо Должина на Ракав M 112/44.09 54/21.26 52/20.47 68/26.77 L 116/45.67 56/22.05 53/20.87 70/27.56 XL 120/47.24 58/22.83 54/21.26 72/28.35 XXL 124/48.82 60/23.62 55/21.65 74/29.13 answer : ___________________________ Note : 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Contents1 x Девојки Долг Ракав Outwear Promise : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Главните својства