.

[Надгради]Homluck Скалило Гази Тепих Не се Лизга Затворен, самолепливи Скалило Тркачи за Дрвени скали, Скали Килими за Кучиња Постари лица и Деца, 15-Pack, 8 X 30 - Кафеава

[Надгради]Homluck Скалило Гази Тепих Не се Лизга Затворен, самолепливи Скалило Тркачи за Дрвени скали, Скали

DEN 1055.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

STICKIER и БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ НА ЧЕКОР - По 166 видови на материјал тестирани, 3000 прашалници, нашите самолепливи скалило гази тепих стапови подобро дури и ја наместите тоа многу пати.Поддршка остава лента или остатоци, без оштетување на подот.ИНСТАЛИРА ВО 5 MIN и ЛЕСНО ДА го ИСЕЧЕТЕ - Инсталацијата е толку едноставно како "кора и стап", отстранете пластичен капак и се стави гази на подот, не е потребна двострано лента или лепак.И може да се намали скалило гази ако е потребно.НАДГРАДИ МАТЕРИЈАЛ & ДВИЖИ СО ДОВЕРБА - Ние надградба на материјал на Премиум Високо Еластична Dacron, тоа карактеристики удобен, анти-деформација и издржливи, совршен за голем сообраќај по скалите и домашни миленици, да ви помогне да се движат со сигурност и долготрајни стил.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Homluck скалило тркачи за дрвени чекорите се лесно да вакуум, и машина перат.Куче коса, прав или храна остатоци сите може да се чистат лесно.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 15 парчиња Homluck надгради скалило гази тепих со премиум пакет.Answer : ___________________________ Note : Кога инсталирате, ве молиме имајте 0.5 инчи далеку од чекор раб.Бела подлога нема да се чувствуваат леплива кога ќе го допрете, но ќе цврсто се придржуваат до вашиот скалите кога се применуваат.Кога инсталирате, ве молиме имајте 0.5 инчи далеку од чекор работ и да се исчисти чекори.

Главните својства