.

CARROFIX Возило од Страна на Камион со Кревет 7-Пински Приколка Жици се Подигнат Наставката - 5 Тркала и Goose Деколте Обичај Жици се Подигнат w/ 7-Пол Конектор - 7 FT

CARROFIX Возило од Страна на Камион со Кревет 7-Пински Приколка Жици се Подигнат Наставката - 5 Тркала и Goose

DEN 1343.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ ПРОШИРУВАЊЕ - на Овој приклучок за приклучоци во ОЕМ жици се подигнат да обезбеди 7-начин на ножот приколка конектор во камион со кревет за употреба со петтиот тркала, карактеристики 7-подножјето на жица темперамент, ќе ви овозможи да имаат флексибилни опции за тоа каде сакате да се качи.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Брзо и лесно да се инсталира на 7-начин на ножот приклучок во камион со кревет со овој обичај се подигнат (2-1/8-инчен дупка видов потребни за инсталација).Т-конектор приклучок директно во постојните фабрика жици на вашиот камион - нема сечење, спојување или допирање потребно.СИГУРЕН ВРСКА - Ова ОЕМ возило жици се подигнат обезбедува 7-пински камион жици чашката за да се поврзете приколката е taillights, сопирачките, светлата, обратна светла, пак сигнали, електрични приколка сопирачки и помошната жица, обезбедување на најлесен можен инсталација.ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА За долготрајна употреба, доаѓа пролет-натоварени капак за 7 начин на ножот да го задржите контактот чисти кога не е во употреба, и опрема црна запечатени цевки жица канал за подигнат за да се спречи влакна од носат штета и лоши временски услови.ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ - Ова возило-приколка жици се подигнат проширување е дизајниран за да одберете модели на Ford, GMC, Нисан, Chevrolet, Dodge, Ram меморија и Тојота, обезбедување на најлесен можен влечење решенија. 7-Пол, затворен socket, RV-стил приколка конектор со USCAR Т-конектор.Пролет-натоварени капак со нерѓосувачки челик пролет и тркач заптивка.Ја спречува влага од поврзеш со парење конектор.Бакар-обложено терминал иглички.

Главните својства