.

24 Компјутери 2021 Адвент Календар Мини Големина Природни Кристал Ахат Камени Карпи, Минерали & Фосили Адвент Календар за Деца & Геологијата Ентузијасти, Комплетно Ро?

24 Компјутери 2021 Адвент Календар Мини Големина Природни Кристал Ахат Камени Карпи, Минерали & Фосили Адвент

DEN 162.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤Дополнителни Заштеди 90% попуст со промо код TE29 GOJZ❤Димензии : 9.5 x 6 см / 3.74 x 2.36 во.Одбројување до Божиќ е возбудливо време за децата.Со цел да уживаат во 24 денови на декември, ние дизајниран забава Божиќ адвент календар играчка поставена за деца.Зад 24 врати, децата може да се извади Божиќ подароци кои одговараат на датуми во кутии од фиоките.Совршен Божиќ играчки, погоден за деца роденден на подароци, подароци, секојдневно подароци, училишни награди, предучилишна реквизити, нагледни средства, родител-дете интеракција и одмор подарок перница.На 2021 возрасни доаѓањето календарот ви помага да го научите и да се идентификуваат секој тип на камен, гем и минерални во колекцијата.Тоа исто така може да биде одбројување календар.Оваа слепи кутија содржи 24 руди на различни бои/форми. 2021 календар.Оваа слепи кутија содржи 24 руди на различни бои/форми.Обновливи декорација.Овие мека природна карпа може да се користи.Овој Божиќ Адвент Календар е многу погодна за Божиќ декорација во домовите, училиштата, спални, детски соби, итн. ❤Дополнителни Заштеди 90% попуст со промо код TE29 GOJZ❤ Божиќ одбројување серија - совршен независни серија, додаток на Божиќ одбројување подарок серија.Направите одличен матични подарок за девојчиња и момчиња!Оваа серија обезбедува деца со висок квалитет на едукативни играчки.Тоа е многу интересно!Повеќето од овие подароци се ексклузивни производи наменети за адвент календар.Сите подароци се Унисекс и се совршен подарок за секого.Постои Магичен Божиќ рок на чување подарок кутија Димензии : 9.5 x 6 см / 3.74 x 2.36 во Пакетот вклучува : 1 камен складирање подарок кутија (24 камења).

Главните својства