.

Издржливи Турбо Делови Вакуум Блок Универзална 6 Порта Вакуум Блок за Автомобил(црна)

Издржливи Турбо Делови Вакуум Блок Универзална 6 Порта Вакуум Блок за Автомобил(црна)

DEN 1396.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на алуминиум производство, лесни и трајни, не е лесно да се скрши или да се деформира.Носат‑отпор и отпорност‑отпор, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот за стабилни перформанси. 6 порта вакуум блок, погоден за модифицирање на вашиот автомобил да се донесе подобро издувните ефект.Вакуум колектор за полнење е одличен додаток за тјунер(не се вклучени) кои бараат дополнителни вакуум извори.Универзална вакуум доза колектор, лесен за употреба и инсталирање, може директно да го замени претходниот.Функција : 1. Вакуум колектор за полнење е одличен додаток за тјунер(не се вклучени) кои бараат дополнителни вакуум извори.2. 6 порта вакуум блок, погоден за модифицирање на вашиот автомобил да се донесе подобро издувните ефект.3. Висок квалитет на алуминиум производство, лесни и трајни, не е лесно да се скрши или да се деформира.4. Универзална вакуум доза колектор, лесен за употреба и инсталирање, може директно да го замени претходниот.5. Носат‑отпор и отпорност‑отпор, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот за стабилни перформанси.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вакуум Доза Manifold Material : Алуминиум Alloy Size : Прибл. 140 x 45mm/x 5.5 1.8 in Fitment : Универзална fitting Package Листа : 1 x Турбо Издувните Доза Manifold8 x Завртка Воздушни Влезот (6 x Мали/2 x Големи)2 x Нут (Монтира на Долго Хексадецимален Завртки)6 x Хексадецимален Завртки (4 x Краток/2 x Долг).

Главните својства