.

uxcell BX308 DC32V 6mmx 30мм Стаклена Цевка 8 Начини Терминали Коло Fuse Кутија

uxcell BX308 DC32V 6mmx 30мм Стаклена Цевка 8 Начини Терминали Коло Fuse Кутија

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја на Производство : КИНА; Работен Напон : DC 32 V.Материјал : Пластика,Метал; Стандардни Терминали : 3.3mm.Net Тежина : 132g; Големина : 123mm x 62mm x 30мм (L*W*H).Пакет Содржина : 1 x Fuse Кутија; Начин : 8 Начин.Главната Боја : Транспарентна; Црна.Опис : - Јасна, вибрации отпорни, брзо се вклопуваат покрие - Здрав и стабилна конструкција - Кабелска конекција преку страна, обложено 3.3 мм (стандард) терминали Може да бидат обезбедени преку 2 пред украсениот дупки - Овој производ се користи во : бродови, машини, електрични.заштита на колото и лесно да се install Specification : Материјал : ABS, Metal Color : Црна, Clear Type : Electrical Way : 8 Way Working Напон : DC 32 VStandard Терминали : 3.3 mm Size : 123mm x 62mm x 30мм (L*W*H)производот може да се стави на осигурач : Средни insert Package вклучуваат : 1 x Fuse Кутија.

Главните својства

Material:
ABS, Metal
Color:
Black, Clear
Type:
Electrical
Way:
8 Way
Working Voltage:
DC 32V
Standard Terminals:
3.3mm
Size:
123mm x 62mm x 30mm (L*W*H)
The product can put the fuse:
Medium-sized insert
Package include:
1 x Fuse Box :