.

Луис Кастиљо Потпишан Официјален главната Бејзбол Лига (mlb Синсинати Црвените PSA/ДНК #2 - МАК Autographed Разно Предмети

Луис Кастиљо Потпишан Официјален главната Бејзбол Лига (mlb Синсинати Црвените PSA/ДНК 2 - МАК Autographed

DEN 5291.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.Луис Кастиљо Потпишан Официјален главната Бејзбол Лига (mlb Синсинати Црвените PSA/ДНК #2, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Луис Кастиљо сувенири.Сан Диего Полначи сувенири.

Главните својства