.

(2) Пред Власт Бар Линкови ВКЛОПУВА 4WD Ford F-150 2005-2008 Година K80338

(2) Пред Власт Бар Линкови ВКЛОПУВА 4WD Ford F-150 2005-2008 Година K80338

DEN 791.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ДАЛИ ВАШЕТО ВОЗИЛО ОДГОВАРА, СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА ПОБАРАТЕ ОД НАС.Конструиран во САД и се изградени да издржат најтешките условите на возење.SD Решенија" производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг карактеристики Високи Перформанси + Поголем Дијаметар Бар со Појачани Топката Заеднички Посебна Власт Бар Линк "ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН" држи функција & рамен намалување на намалување на штета на топката студ во текот на инсталацијата.Знаци вашиот голема моќ бар линкови треба замена вклучуваат clunking звуци за време на се врти и испакнатините, лабава или misaligned воланот, сиромашните ракување, нерамна гуми носат, и видлива штета во систем на суспензија.SUSPENSIONDUDES INC е основана 2011 година од група на млади автомобил љубовници кои сакаат да седат под автомобилот.Преку нашето искуство, сфативме имаше голема потреба за квалитет на делови за автомобили и суспензија на голема цена.Ние потоа се здружи со група на инженери.Сите наши делови имаат цртежи направени од страна на нашите инженери и пратена на ISO одобрени објект да биде произведен, а потоа тестирани и retested тука во САД.

Главните својства