.

Женска Кожни Каиши за Фармерки, Vonsely Жените Кожа Половината Појаси за Панталони

Женска Кожни Каиши за Фармерки, Vonsely Жените Кожа Половината Појаси за Панталони

DEN 350.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вистинска Кожа.Завртка затворање.Vonsely дами кожен појас се направени од вистинска кожа и стилски зелена бронзена легура тока, меки и удобни, едноставен стил, но со добар изглед.Овој тесен кожен појас е совршен за дами секојдневен облека/облека/шорцеви/фармерки итн, едноставен дизајн го прави моден изглед.Тока е пренослив, можете да ја исечете појас да се вклопи во вашиот големина.Одговараат за половината 25-29inch.Појас должина е 105cm(41.3 инчен), појас ширина е 2cm(0.78 инчен); Тока должина е 3.3 cm(1.3 инчен), тока ширина е 3.2 cm(1.26 инчен).Vonsely кожен појас доаѓа со убав подарок кутија и дупка перфоратор и шрафцигер, тоа е добар избор за да се даде пријатели или членови на семејството како подарок.Ако има било какви проблеми со нашите појаси.Добредојдовте да не контактирате за било какви прашања.Vonsely вистински Кожен Појас со Алуминиумски Тока Ако ви се допаѓа оваа кожен појас, но појас големина е премногу долго за вас, може да се купи појас големина 30-34 и намалување на појас со големина што ви треба.Следново е начин да се прилагоди на појас големина од себе.Може да се направи кожен појас со должина за совршено се вклопуваат ако појас е премногу долго за вас. (Ве молиме проверете слика за повикување.) -1. За да се олабави појас од тока - лесно unscrew на завртката покрај тока со шрафцигер. -2. Исечете појас за вашата посакувана големина и се направи нова дупка на појас со перфоратор. -3. Сигурно тоа цврсто со затворање.Топло Совет : 1) може да се појават мали разлика на големината бидејќи на прирачникот за мерење. 2) Боја и материјал ќе биде малку поинаква, бидејќи на екранот во боја фактори и артефакт снимање.Сервис и Гаранција : Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил ако не сте задоволни со нашите производи, искрено да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Кликнете на Додај во Кошничката за да го Добиете вашиот стил!.

Главните својства