.

SingPad Адаптер за Гнездо Врата,Трансформатор 18V Напојување за Видео Врата & Video Врата Про,HLT Врата 120V AC Батерија Полнач

SingPad Адаптер за Гнездо Врата,Трансформатор 18V Напојување за Видео Врата & Video Врата Про,HLT Врата 120V

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој адаптер трансформатор Компатибилен со сите верзии на Видео Врата и други уреди кои бараат постојана 18 volt моќ за работа£Текст 120 V AC 60 Hz 0.2 A / Излез 18 V AC 500m A.Екстра Долг 26 нога кабел за долги жици, Инсталирајте го вашиот Видео Врата без да се грижиш за постоечка врата жици дома.Исклучително долг живот-3 Години Гаранција и Услуга.УЛ, FCC, Класа 2, Ro HS Тврдења.Едноставно поврзете на Трансформатор ,Приклучок во стандарден домашен штекер Лесна Инсталација за монтери на сите нивоа на вештини,Спаси стотици или илјадници на Електричар и HVAC про такси.Нема потреба за постоечка врата трансформатор или моќ,да ги Задржи на smart врата батеријата целосно поддржано.Адаптер за напојување Видео Врата со 26 Метри Долг Кабел адаптер сега може да ги споделите со вашите видео врата работат континуирано, без потреба да се отстранат за да се промени неговата батерија,без непрекинато работење и прикажување на влијание.Спецификација : Влез : 120 V AC 60 Hz 0.2 Еден Излез : 18 V AC 500m A Кабел должина : 26foot (800cm) Компатибилност Тестирани : Оваа Врата напојување има AC излез од 18 V/ 500 m Ah, компатибилен со Видео Врата, Видео Врата Про, Видео Врата 2 & Zmodo Smart Поздравам Wi-Fi Видео Врата, est Здраво Врата.Ние сме го направиле темелно тестирање на секој адаптер за да се осигура дека инсталацијата нема да биде прекината.Пакетот Вклучува : 1 * Напојување Adapter50*Кабел Clips1 * Прирачник За Корисникот.

Главните својства

   :