.

BURLY B30-1013 Кабел/Кочница Линија за Полнење за 16 Висина Apehanger Handlebars

BURLY B30-1013 Кабел/Кочница Линија за Полнење за 16 Висина Apehanger Handlebars

DEN 5242.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплет вклучува плетенка челик кочница линија, го продолжи спојки кабел продолжен гас кабли и сите потребни инсталации.Пакет Димензии : 5.8 L x 44.6 H x 43.4 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.386 килограми.Земја на Потекло : сад.

Главните својства