.

Reebok Унисекс-Дете Класичен Кожа Патики

Reebok Унисекс-Дете Класичен Кожа Патики

DEN 766.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Кожени горни.Ниска се намали.ЕВА midsole за лесни амортизирање.Високо-абразија-отпорни гумени outsole додава трајни одговорност.Reebok Дете е Класичен Кожа патики со Класичен Кожа е пионерски кожа горниот може да помогне да се смирите вашиот најнов вокер е бебе чекори.Со чипка-ап одговара, ЕВА тапацир, и гумени outsole зафат, вашиот малку може да се нагоре да се кандидира околу брзина во безвременски стил.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Главните својства