.

VLAND Светлата Собранието Одговара за LEXUS 2006-2013 IS250 IS350/2008-2014 Е F/2010-2015 СЕДАН C СП,со Секвенционално Пак Сигнал,Full LED Светло, Plug-and-play Јасно

VLAND Светлата Собранието Одговара за LEXUS 2006-2013 IS250 IS350/2008-2014 Е F/2010-2015 СЕДАН C СП,со Секвенционално

DEN 13416.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

✦ Одличен изглед : овие светла се одличен начин да се прилагодите на предниот крај на вашето возило и да го даде препознатлив сјај, што е сигурно да додадете контакт на модерна елеганција.Ако сте во неволја, кога инсталирање на Lexus фарови, ние ќе ви помогнат да го надминете тоа. 1 Сет на фарови (за возачот и совозачот страни).Домување Материјал : ABS пластика.Светла, интензивна Led диоди се совршени за зголемување на вашата видливост , ефикасно светне на патот напред во текот на ноќта времето. ????【Истрага】Било какви прашања како се вклопуваат , функција , инсталација и по-продажба , ве молиме да постави прашање или контактирајте со нас , ние ќе ви даде одговори прво.СЕКВЕНЦИЈАЛЕН ИНДИКАТОР.Се сретне ТОЧКА и FMVSS 108.Леќа Материјал : PC. ????【Бенефиции】 ✦ Сигурен перформанси : VLAND производ се подложи на темелно тестирање и контрола на квалитетот на процесот пред да ја напушти фабриката.LED ВИСОК ЗРАК.Пак Сигнал со Секвенционално.

Главните својства