.

Flex Кабел Поправка Делови Пред се Соочуваат со Камера Модул за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541

Flex Кабел Поправка Делови Пред се Соочуваат со Камера Модул за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521

DEN 293.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Квалитет на материјалот.Најдобра замена за вашиот разбиена/оштетени/faulted Резервни Делови.Спакувани добро ,секој од објектите се тестирани и пред испраќање.Настава/Прирачник Не се вклучени ,Професионални техничар е потребно.Пред се Соочуваат со Камера Модул за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541. Тип : Како Picture1. Висок квалитет на предната камера за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Главните својства