.

AKOAK Пакување од 2 собори Празни Пумпа Диспензерот за лак Смена,150ml(5oz),А Врвот на Капа

AKOAK Пакување од 2 собори Празни Пумпа Диспензерот за лак Смена,150ml(5oz),А Врвот на Капа

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мора да се има алатка сад за помине уметност.Може да се користи за алкохол ,лак смена, шминка смена и сл.Совршен за течни издавање на памук топката, брисеви, четки и ноктите крпа.Собори на диск фармацевт и течноста ќе се зголеми на површината веднаш,нема отпад.Капацитет : 150ml/5oz; Количина : 2 Парчиња.Капацитет : 150ml Големина и Боја : како што е прикажано на сликата.Пакет се вклучени : 2 x Празни Пумпа Шише .Мора да се има алатка сад за помине уметност.Може да се користи за алкохол ,лак смена, шминка смена и сл.Совршен за течни издавање на памук топката, брисеви, четки и ноктите крпа.Собори на диск фармацевт и течноста ќе се зголеми на површината веднаш,нема отпад.

Главните својства