.

Owlet Home | Smart WiFi Видео Врата, 1080p, Advanced Motion Detection, Вистинска 2-Начин Аудио, Боја, Ноќ Визија, 180° Широк Агол, Говорна Порака, AI-От,Пре-инсталиран 32G SD Картичка,Без Месечен Над

Owlet Home | Smart WiFi Видео Врата, 1080p, Advanced Motion Detection, Вистинска 2-Начин Аудио, Боја, Ноќ Визија,

DEN 1679.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Само што го поддржува 2. *Бесплатна 6-месец Owlet Домашна претплата вклучени. 1 x Упатството за Корисникот.✅ ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ : Жица само и водоотпорен.Лесно & Едноставна Инсталација.СТАН треба дозвола на пристап микрофон од вашиот паметен уред.4 GHz, Wi Fi, не 5 GHz.Без месечен надомест ако изберете да ги зачувувате на снимањето на локално ниво (32 G SD-картичката не се инсталирани).Боја визија ноќ обезбеди многу подобар поглед од црна/бела само.Тоа е 2020 веќе нека ПИ направи тоа за вас.Owlet Дома T3 може автоматски да се игра prerecorded говорна порака на вашиот гостин, и имате нив да остави говорна порака до вас премногу.Брз и Лесен за Употреба Owlet Дом СТАН обезбедува брз пристап до видео врата камера со богати карактеристики на располагање за да you T3 е компатибилен со вашиот постоечки затворен свири, без разлика на тоа е дигитален или механички еден.AI обезбедува на лицето признавање, пакет откривање, кражба превенција со изгради-во 100d B Сирената.Owlet Дома ДОО, компанија со седиште во Калифорнија, САД.Бидете сигурни дека ова видео врата е блиску до вашиот рутер со силна Wi Fi сигналот. ✅ПИ-ОТ ВИДЕО ВРАТА : најнапредните видео врата за 180° Супер Широк Агол и ПИ технологија (лицето признавање, пакет откривање, кражба превенција со изгради-во 100d B Сирената).Симнете Бесплатно Owlet Дом Стан (БЕЗ МЕСЕЧНА претплата) за поддршка на Android, i OS -> потоа поврзете тоа да 2. 1x најнапредните Видео Врата Owlet Дома T3.Обезбедување на бесплатна 6 месеци Owlet Дома Облак/AI претплата и 32 G пре-инсталиран SD-Картичката. 1x најнапредните Видео Врата Owlet Дома T31 x Упатство за Корисникот 1 x 32 G SD Картичка (пре-инсталиран).T3 - Помали, Подобро Со најнапредните ПИ Технологија Еден од Owlet Дома. ✅НАПРЕДНО ДВИЖЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ И CLOLR НОЌ ВИЗИЈА : Уморни од гледање на лажното движење сигнали од вози-со автомобили, се ниша гранките, подвижни сенки?Owlet Дома T3 користи Напредни Движење Откривање само го фати движење на луѓе, така што само ќе примате известувања кои се релевантни.AI обезбедува на лицето признавање, пакет откривање, кражба превенција со изгради-во 100d B Сирената.

Главните својства