.

LORPHEIR Еден Din Андроид Автомобил Стерео Компатибилен со Безжична Carplay и Android Auto,7 Инчен Флип Надвор екран осетлив на допир е Радио за Автомобил со Бекап Камера,Поддршка

LORPHEIR Еден Din Андроид Автомобил Стерео Компатибилен со Безжична Carplay и Android Auto,7 Инчен Флип Надвор

DEN 3959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

28 инчен, ве молиме потврдете големината на вашиот автомобил центар конзола пред да купите.HD екранот се обезбедува јасна и живописни слики.Оваа функција им овозможува на глас им помогне на контрола и обезбедува телефон корисници со пригоден начин на hands-free повик, карта за навигација, музика, и пристап до пораки.Камери моќ кабел : црвено и црно - Црвена поврзете се со обратна светлина позитивни, црна до обратна светлина негативни.Еден din Андроид е радио за автомобил со безжични и жичани Apple Carplay жичен Андроид Auto, слободно пристап до мапа за навигација, видео повик, порака, музика или гласовна контрола како "Siri"Безжична Carplay : Најдете автомобил стерео bluetooth/hotpsot - спарите со телефонот (0000) - Кликнете Zlink СТАН - влезе во Carplay UIWired Carplay : Телефони USB кабелот се поврзува на радио задните USB adpater (не фронт) - отворете Zlink - Carplay UINotifications : спарување на Bluetooth безжичната Carplay ) не успее, Кликнете на поставување - андроид автомобил поставка - "жешко" место се најде - се претвори во пар со smart телефон (поддржува само 6 корисници конекција, или треба да ја избришете претходната recordings (снимки)Жичен Андроид Авто : Оригинални USB кабел за да го поврзете со автомобил радио - телефонски преземете Авто Игра СТАН - кликнете Zlink - Андроид Авто UI.РКА кабел : жолта port Вметнете во CAMIN порта (жолт) на радио.

Главните својства