.

Праска Teats PT Nurser 82033 Рачни Шише, Бела

Праска Teats PT Nurser 82033 Рачни Шише, Бела

DEN 561.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 qt Капацитет.Рачка за лесно ракување.Навој врвот не го отсвират.На Праска teat 2 Qt рачни шише има уникатна рачка вградена во тој шише форма.Прави превоз и држејќи го шишето лесно !вклучува праска teat vented капа & брадавица.Станот база дозволува шишето да се остане во исправена позиција.Завртка на ззп, и завртка во брадавица се направи замена на thepiece лесно, & телињата не ги повлече надвор.

Главните својства