.

Ловат е Оган Печено Diced Домати, 14.5 Унца (Пакување од 8)

Ловат е Оган Печено Diced Домати, 14.5 Унца (Пакување од 8)

DEN 435.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вкусни знак-скара вкус.Околу 3.5 порции по физичко лице може да. 30 калории по порција.Без вештачки конзерванси.Глутен слободни.Уживаат во свежо-from-the-скара вкус со Ловат е Оган Печено Diced Домати.Лов нежно се печено месо овие домати над отворен оган, додавајќи навестување на smokiness да Југозападниот дел на рецепти, чили и чорби.Ловат е лозата-зрела домати се лупено, diced и подготвени да одите.Нема компромис—Ловат е Flashsteam домати се лупено, со едноставна топла вода.Ловат е домати се бере на врвот на зрелост и конзервирана во рамките на час.

Главните својства