.

Primitives со Кети 28241 Државата Гордост Кутија Знак, Северна Дакота

Primitives со Кети 28241 Државата Гордост Кутија Знак, Северна Дакота

DEN 484.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОМ ДРЖАВА ГОРДОСТ : Inset кутија знак со димензионални Северна Дакота државата силуета и позадината во листата на најнаселениот градови.ПОКАЖИ ЉУБОВ ЗА ВАШИОТ роден ГРАД : Вклучува лепило мини црвено срце да бидат поставени во вашиот роден град или омилени место.ЕКРАНОТ НАСЕКАДЕ : Free-стои сам на маса, mantel, или полица или употреба на sawtooth закачалка на назад за лесно да виси.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Мерки 10.25 x 7-инчи; црна потресени стил рамка со државата име рака lettered една страна од рамката.ВЕЛАТ дека ТОА СО SASS : Смешен, саркастичен или heartwarming - Primitives со Кети има само правото дарот да им каже како навистина се чувствуваат.Pop-out силуета на државата.Позадина дизајн карактеристики листа на градови од вашата сакана држава.Државата име испечатени на потресени рамка раб.Лепило срцето налепница за да ги поставите на вашиот роден град или омилени место.Обратна кутија знак стил.Боја : Северна Дакота | Style Name : Кутија Знак.

Главните својства