.

Под Оклоп Мажите Улица Средба Iv CNV

Под Оклоп Мажите Улица Средба Iv CNV

DEN 774.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Се водат платно горниот обезбедува крајната одговара & комплетна удобност.Се водат bungee алкохол системот овозможува олеснување на влез, изградена на брзо се лизга на shoe on & off.Надгради СТП sockliner за супериорен амортизирање & удобност.ЕВА outsole нуди подобри мобилноста, лесни амортизирање & зголемување на влечење.Се водат платно горниот обезбедува крајната одговара & комплетна удобност.Се водат bungee алкохол системот овозможува олеснување на влез, изградена на брзо се лизга на shoe on & off.Надгради СТП sockliner за супериорен амортизирање & удобност.ЕВА outsole нуди подобри мобилноста, лесни амортизирање & зголемување на влечење.

Главните својства