.

AAMA Боречки Вештини Taekwondo Карате Демонстрација Кршење Одбор Пакет 9 (W) X 11-3/4 (L)

AAMA Боречки Вештини Taekwondo Карате Демонстрација Кршење Одбор Пакет 9 (W) X 11-3/4 (L)

DEN 552.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дрвени Кршење на Одборот за Боречки Вештини. 9 различни пакет пакет : 3/8" Дебела (80pcs/Пакет), 1/2" Дебела (56pcs/Пакет), 3/4" Дебела (36pcs/Пакет), 2pc Постави и 4pc Поставена во 3/8", 1/2", 3/4".Бродови во 1-2 дена.AAMA Боречки Вештини Taekwondo Карате Демонстрација Кршење Одбор во димензија на 9" x 11-3/4" доаѓа во 9 различни пакет пакет : 3/8" Дебела (80pcs/Пакет), 1/2" Дебела (56pcs/Пакет), 3/4" Дебела (36pcs/Пакет), 2pc Постави и 4pc Поставена во 3/8", 1/2", 3/4" Дебелина.Ова кршење одбор ќе биде совршен за демонстрација за вашите идни натпревари или настани.Обично бродови во 1-2 дена.

Главните својства