.

За да се префрлате Clasps, Penta Ангел Тибетската Стил Метални Легури Круг Т-Бар Затворање Клип за Ѓердан Синџир Нараквици Накит Одлуки Занает DIY, 30 Комплети (Сребро)

За да се префрлате Clasps, Penta Ангел Тибетската Стил Метални Легури Круг Т-Бар Затворање Клип за Ѓердан Синџир

DEN 172.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина:toggle : прибл. 13mm во ширина, 17mm во должина; T-барови : прибл. 3мм во ширина, 20mm во должина.Материјал : овие toggle clasps направен од висок квалитет на метални легури, кој е издржлив, лесен и лесно да се зачува.Лесно да се кука и unhook : само да се стави на бар во смениш, и направи бар хоризонтална, тоа може да биде тесно buckled.Примена : одлична за накит одлуки ѓердани, белегзии, chokers, полнила или anklets; исто така добар за изработка и scrapbooking.Боја : сребро; пакет : вклучувајќи ги и 30 комплети метални легури toggle clasps, 1set=1pc / исклучи + 1pc tbar.Боја : Сребро.

Главните својства