.

Амазон Essentials Девојки Sweatpants

Амазон Essentials Девојки Sweatpants

DEN 309.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Овие стилски и удобно руно jogger sweatpants се авантура-подготвени и со голема за секојдневните активности.Странични џебови, drawstring половината и еластична ребра во ракав.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден Бренд - Овие стилски и удобно руно jogger sweatpants се авантура-подготвени и со голема за секојдневните активности Essentials е она што треба да се облека за вашите малечки во прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека.Нашата линија за деца " мора да се haves вклучува атмосфера fleeces и oh-така топло puffer јакни да ги задржи комплет до кога температурите се откажат, како и униформа-подготвени панталони и поло маици.Во согласност големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на родител-одобрени стандарди за квалитет и удобност.

Главните својства