.

Светилник Fabri-Tac Премиум Квалитет На Ткаенина Лепак, 8-Унца, 12-Пакет

Светилник Fabri-Tac Премиум Квалитет На Ткаенина Лепак, 8-Унца, 12-Пакет

DEN 1716.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Формулиран за брзо земи, брзо се исуши, и флексибилност.Постојан и машина перат.Одлично за кожа, дрво, и чипка.Содржи 8 унци секој.Произведено во САД.Доаѓа во пакување на (12) 8-Унца Шишиња.Fabri-Tac е кристално јасно постојан ткаенина лепило.Тоа е формулиран за брзо земи, брзо сува и флексибилност.Тоа нема да дамка или впие во ткаенини.Тоа е одлично за кожа, дрво и чипка.Исто така, може да се користи за дома декор, булчински, погоден за носене уметност и брзи поправки.Не се препорачува за хемиско чистење.Fabri-Tac е премиум квалитет на ткаенина лепак и е омилен меѓу професионални дизајнери за неколку децении.Оваа лепила нема да се впие во ткаенини и е многу полесно да се користи од лепак пиштол што нема топлина или непријатности.Fabri-Tac е доверлив од страна на модни дизајнери и сакан од многу!Овој производ се користи во свадба индустрија, костим дизајн, мода, конкурентни dancewear, и многу повеќе области на ткаенина мода!.Fabri-Tac е исто така одлична за практична употреба, чувајте го околу и во случај да треба да брзо полите или поправка на вашиот облека!.Капи вашата различни занает материјали како кожа, дрво, ткаенини, дома декор и погоден за носене уметност со Светилник Лепила Fabri-Tac Постојан Лепило.Оваа кристално јасно-не-се шие лепило нема да се впие и дамка вашиот ткаенини и може да се користи за да се поправи laces на свадба носат.Исто така можете да ја користите оваа брзо-земи, брзо сушење и флексибилно решение за брз облека поправки.

Главните својства